Definitieve Najaarsklassement 2018 Splash A,

Bijgewerkt tot en met Vaarwelkom 6-10-2018

 AANTAL AFTREK WEDSTRIJDEN: 4
Nr Zeilno Naam m/v Totaal
1 2532 Mark Immenga m 89,0
2 2405 Dominique Ebbinge v 106,0
3 2130 Jules van Raaij m 146,0
4 2659 Zeger den Boestert m 150,0
5 2270 Hanna Cromwijk v 203,0
6 2644 Friso Croon boucher m 205,0
7 2600 Floris Punt m 209,0
8 2452 Joukje Rijpma v 223,0
9 2656 Maryn Wilkes m 254,0
10 2675 Roel Van Leeuwen m 291,0
11 1358 Luigi Stagnaro m 297,0
12 2599 Finn Snijders m 315,0
13 2029 Timme Staal m 318,0
14 2361 Juul Niewold v 330,0
15 2319 Mika de Reus m 331,0
16 1485 Sjoerd Nauta m 334,0
17 2650 Anna Scheffer v 340,0
18 2523 Bob Van der Weide m 345,0
19 1305 Pepijn De vries m 349,0
20 1659 Daphne Somers v 368,0
21 2691 Luco Vrijenhoek m 368,0
22 2379 Femke Grote v 375,0
23 2696 Emma Schram v 397,0
24 2519 Lex Ebbinge m 397,0
25 1959 Laura Dotinga v 408,0
26 2662 Benthe Schenkel v 422,0
27 2136 Britt Wolters v 424,0
28 2702 Carlo Gevers m 428,0
29 2324 Sven Buikema m 465,0
30 2680 Roelie Gruben v 474,0
31 2706 Sam Pais m 478,0
32 2377 Gijs Hendrickx m 490,0
33 2637 Sebastiaan de Bruyn m 492,0
34 2698 Thymen van Beek m 502,0
35 1130 Thomas Mulders m 505,0
36 2695 Idsert Kuperus m 509,0
37 2381 Oline Delhez v 546,0
38 1228 Joris Overeem m 550,0
39 2521 Jules Drent m 563,0
40 2699 Corné Janssen m 566,0
41 2262 Marnix Muiser m 580,0
42 2492 Marijn Goedel v 598,0
43 2707 Niek Kuin m 608,0
44 21 Lene de Heus v 612,0
45 2013 Thijn Cannemeijer m 612,0
46 1209 Andreas Zwanenburg m 668,0
47 2503 Jent Imelman m 679,0
48 2403 Steven Van Leur m 681,0
49 1336 Brigitte Nauta v 728,0
50 2647 Beau van der Sman v 808,0
51 1189 Stan van Haaren m 809,0
52 2687 Jojanneke van der Weide v 823,0

Najaars klassement 2018 Splash B,

Bijgewerkt tot en met Vaarwelkom 6-10-2018

 AANTAL AFTREK WEDSTRIJDEN: 4
Nr Zeilno Naam m/v Totaal
1 1641 Lucas Vinckemöller m 99,0
2 2667 Julia Schram v 117,0
3 1275 Rik Zijlstra m 124,0
4 1630 Jesse de Heus m 141,0
5 2391 Jorrit Prins m 180,0
6 2668 Irit Pais v 184,0
7 2500 An Ming Hauptmeijer v 185,0
8 2595 Emma van Ginkel v 199,0
9 2704 Olivier Vuijk m 199,0
10 154 Mats Denijs m 200,0
11 2690 Max van Cappelle m 208,0
12 2601 Jop de Vries m 253,0
13 2476 Tobias Huvers m 255,0
14 2449 Rozemarijn Panjer v 259,0
15 2658 Brennan Wilkes m 270,0
16 1499 Saskia de Bruin v 301,0
17 2155 Thom Janssen m 303,0
18 2516 Jan Gottgens m 313,0
19 2412 Franciska Rijpma v 317,0
20 2657 Karlijn Laarakker v 333,0
21 2359 Floris van der drift m 338,0
22 2512 Hugo Kelderman m 343,0
23 2185 Luuk Vrehen m 364,0
24 2592 Pepijn Cardous m 396,0
25 2461 Sebastiaan Schiet m 402,0
26 2586 Lars Van Puffelen m 404,0
27 2036 Emile van Raaij m 427,0
28 1790 Luna van Gemerden v 437,0
29 2030 Jeroen Oord m 442,0
30 801 Govert Nieuwenhuys m 453,0
31 2199 Maud Cheizoo v 475,0
32 2351 Harm Bijleveld m 476,0
33 2350 Mamijn Teding van Berkhout v 485,0
34 2682 Lot Groen v 498,0
35 658 Jansje Braun v 526,0
36 2474 Maaike Pos v 533,0
37 2689 Jan van der Maale m 534,0
38 1018 Taake Visser m 552,0
39 2496 Sam te Braak m 580,0
40 1805 Femke Mossinkoff v 586,0
41 2102 Isabel Kuiper v 588,0
42 2494 Benthe Weeda v 589,0
43 2050 Amber Slendebroek v 595,0
44 2088 Ralph Stronk m 599,0
45 1024 Huub Veldman m 607,0
46 996 Esmée de Boer v 615,0
47 1370 Ying Broers v 623,0
48 2191 Saskia Oord v 643,0
49 2621 Chris Waardijk m 644,0
50 2344 Bram van den Boomen m 657,0
51 1452 Sterre Kamphuis v 662,0
52 1483 Merel de Vries v 665,0
53 2235 Jarno Kamphuis m 668,0
54 1549 Nienke Mullink v 669,0
55 2686 Merlijn Rutten m 673,0

Definitieve Jaar klassement 2018 Splash RED,

Bijgewerkt tot en met Vaarwelkom 6-10-2018

 AANTAL AFTREK WEDSTRIJDEN: 3
Nr Zeilno Naam m/v Totaal
1 2687 Jojanneke van der Weide 15,0
2 2706 Michel Pais 30,0
3 770 Pieter Vuijk 44,0
4 2 Ole Grootes 45,0
5 2647 Beau van der Sman 48,0
6 1000 Marit van de Velde 52,0
7 1 Stan van Haren 57,0
8 2405 Geert v.d. Weide 59,0
9 2222 Quinten Punt 59,0
10 172 Eric Goedel 61,0
11 2405 Geert van der Weide 62,0
12 3 Frans Jan Punt 64,0

Uitslag SKON Tour Bruinisse 16 & 17 juni 2018

Uitslag Splash A 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 2532 Mark Immenga 20.0 1 8 5 1 3 1 1 (ocs)
2 2324 Sven Buikema 27.0 6 5 1 4 6 (18) 2 3
3 2346 Bauke Rijpma 31.0 3 9 2 6 4 3 (11) 4
4 1358 Luigi Stagnaro 47.0 (22) 2 15 3 11 4 5 7
5 2254 Ole Grootes 63.0 13 25 (ufd) 2 5 7 10 1
6 2029 Timme Staal 63.0 (31) 15 4 5 7 6 9 17
7 2659 Zeger den Boestert 70.0 10 (19) 3 13 8 9 14 13
8 2270 Hanna Cromwijk 71.0 7 4 (ufd) 15 16 11 8 10
9 2696 Emma Schram 74.0 18 14 (22) 8 2 2 15 15
10 2405 Dominique Ebbinge 76.0 2 17 (ufd) 16 9 5 19 8
11 2650 Anna Scheffer 78.0 14 18 (ufd) 9 1 22 12 2
12 2600 Floris Punt 81.0 15 1 7 (29) 29 13 7 9
13 2277 Daan Vloet 102.0 4 21 (ufd) 7 13 15 3 ocs
14 2130 Jules van Raay 108.0 (30) 3 11 30 28 12 6 18
15 1130 Thomas Mulders 110.0 5 20 17 11 15 28 (31) 14
16 2675 Roel van Leeuwen 113.0 (27) 11 14 23 12 24 13 16
17 1449 Maryn Wilkes 121.0 23 6 8 (32) 19 21 23 21
18 2523 Bob van der Weide 126.0 16 (35) 26 19 18 20 22 5
19 2702 Carlo Gevers 127.0 28 (30) 20 10 14 19 30 6
20 1209 Andreas Zwanenburg 129.0 20 16 10 33 (34) 26 4 20
21 2707 Niek Kuin 134.0 12 13 13 27 23 14 (32) 32
22 2452 Joukje Rijpma 141.0 19 24 23 (35) 20 10 16 29
23 2379 Femke Grote 142.0 9 34 (ufd) 18 25 8 21 27
24 21 Lene de Heus 147.0 17 (33) 12 21 21 25 25 26
25 2319 Mika de Reus 149.0 29 26 27 17 22 17 (34) 11
26 1305 Pepijn de Vries 150.0 8 22 16 (34) 33 30 17 24
27 2706 Sam Pais 154.0 11 28 (ufd) 24 30 16 26 19
28 2377 Gijs Hendrickx 159.0 21 32 (ufd) 12 10 27 18 ocs
29 2636 Sophie van Schaik 165.0 (35) 31 18 14 32 23 35 12
30 2698 Thymen van Beek 169.0 32 23 19 20 24 29 (36) 22
31 1336 Brigitte Nauta 172.0 (36) 27 6 26 26 35 27 25
32 2680 Roelie Gruben 174.0 26 7 24 31 31 (36) 24 31
33 2637 Sebastiaan de Bruijn 179.0 33 12 21 (36) 36 34 20 23
34 2708 Brigitte de Schepper 185.0 24 10 9 25 (dns) dns dns dns
35 1706 Thijs Knecht 188.0 25 29 25 22 27 32 (33) 28
36 2262 Marnix Muiser 216.0 34 (36) 28 28 35 33 28 30
37 1228 Joris Overeem 233.0 (dns) dns dns dns 17 31 29 ocs
38 1189 Stan van Haren 273.0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns

Uitslag SplashB

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd  

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 2492 Marijn Goedel 14.0 1 (8) 8 1 1 1 1 1
2 2691 Luco Vrijenhoek 46.0 4 7 11 3 17 2 (26) 2
3 1485 Sjoerd Nauta 47.0 12 3 1 (16) 12 4 4 11
4 1641 Lucas Vinckemöller 48.0 9 2 2 7 8 (16) 6 14
5 1630 Jesse de Heus 48.0 (ocs) 10 7 2 4 5 17 3
6 1959 Laura Dotinga 71.0 13 1 14 17 5 19 2 (ocs)
7 2155 Thom Janssen 71.0 6 19 (ocs) 6 9 20 3 8
8 2681 Sven Veldhuizen 74.0 (37) 9 15 15 10 10 8 7
9 2013 Thijn Cannemeijer 77.0 25 15 6 12 3 11 (28) 5
10 2519 Lex Ebbinge 81.0 14 (30) 13 14 11 3 7 19
11 2599 Finn Snijders 83.0 7 24 3 11 (36) 14 18 6
12 2699 Corne Janssen 88.0 15 20 18 10 7 (21) 14 4
13 2667 Julia Schram 91.0 5 18 (26) 18 6 9 15 20
14 2352 Ken Hesselink 95.0 (ocs) 14 17 24 14 6 10 10
15 2682 Lot Groen 109.0 18 21 10 (28) 18 7 19 16
16 2391 Jorrit Prins 113.0 8 6 19 20 (30) 23 12 25
17 2449 Rozemarijn Panjer 122.0 (ocs) 35 24 13 2 8 22 18
18 154 Mats de Nijs 125.0 21 12 27 (29) 26 12 5 22
19 2344 Bram van den Boomen 128.0 3 13 31 (33) 29 24 16 12
20 2657 Karlijn Laarakker 132.0 17 11 9 26 28 18 23 (dns)
21 2185 LuukVrehen 135.0 (33) 22 21 8 16 28 31 9
22 1463 Brennan Wilkes 137.0 10 28 23 (32) 25 17 13 21
23 2500 An Ming Hauotmeijer 139.0 28 4 12 27 22 25 21 (29)
24 1659 Daphne Somers 141.0 22 16 22 34 23 13 11 (ocs)
25 2367 Fianne van den Brule 158.0 26 26 16 (31) 27 26 20 17
26 2704 Olivier Vuijk 169.0 (31) 23 28 30 20 29 9 30
27 1361 Ellen Oomens 176.0 11 34 5 9 21 (dns) dns dns
28 2501 Jort Faber 178.0 23 31 4 22 (35) 31 34 33
29 2592 Pepijn Cardous 185.0 (ocs) 33 30 21 13 15 25 ocs
30 1790 Luna van Gemerden 185.0 36 (38) 32 23 19 32 30 13
31 1363 Max van Capele 185.0 20 29 25 36 15 22 38 (ocs)
32 2052 Max de De Koning 205.0 30 (41) 36 4 38 38 32 27
33 2596 Tinke Visser 209.0 27 40 35 5 41 (dns) 37 24
34 2036 Emile van Raay 210.0 24 17 37 35 37 (39) 29 31
35 801 Govert Nieuwenhuys 218.0 2 (ocs) 33 ocs 24 ocs ocs 15
36 1965 Melani de Bat 224.0 29 25 (39) 39 39 33 27 32
37 2689 Jan van der Maale 225.0 32 36 (40) 25 32 36 36 28
38 2601 Jop De vries 231.0 16 32 20 19 (dnf) dns dns dns
39 2359 Floris van der Drift 233.0 19 27 (41) 37 40 37 39 34
40 1499 Saskia de Bruin 234.0 35 5 29 (dnf) 34 35 dns dns
41 2216 Irit Pais 260.0 (dns) dns dns dns 31 27 35 23
42 2595 Emma van Ginkel 266.0 (dns) dns dns dns 33 30 33 26
43 2088 Ralph Stronk 274.0 38 39 38 (dnf) 44 40 40 35
44 2520 Kiki Hesselink 275.0 34 37 34 38 43 41 (dns) dns
45 2296 Tijl Meyer 292.0 (dns) dns dns dns 42 34 24 ocs
46 2674 Laura Tabaksblat 336.0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns
46 2669 Lindie van Gils 336.0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns

Uitslag SplashRED

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 2448 Jojanneke van der Weide 4.0 1 1 1 1
2 2405 Marit van de Velde 9.0 2 2 3 2
3 2647 Beau van der Sman 13.0 dnf 3 2 3
4 1 Pieter Vuyk 17.0 3 4 dnf dns

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 – 2018, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl